مدیریت شبکه‌های اجتماعی

بررسی کسب و کار شما برای انتخاب مناسب‌ترین شبکه اجتماعی، تعیین استراتژی و برنامه‌ریزی عملیاتی در جهت توسعه کسب و کار شما در شبکه‌های اجتماعی، بکارگیری ایده‌هایی خلاقانه و خاص برای صفحات شبکه‌های اجتماعی کسب و کار شما و ارائه گزارش‌های ماهانه به منظور پیشرفت پروژه

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

با توجه به نیازهای کسب و کار شما با هدف بازاریابی محصولات و خدمات در بستر وب، بهترین پیشنهادات و خدمات در زمینه‌های طراحی سایت، سئو و بهینه‌سازی سایت، تولید محتوا، بازاریابی درونگرا، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ، ویدیو مارکتینگ و تبلیغات در گوگل ارائه می‌شود.

ویدیو مارکتینگ

ساخت ویدیوهای کوتاه تبلیغاتی جهت استفاده در شبکه‎های اجتماعی، انتشار ویدیوهای کوتاه تولید شده در سرویس‌های اشتراک ویدیو از جمله سایت‌های آپارات و یوتیوب با عناوین و کپشن‌های مناسب حهت سئو، ساخت ویدیواستوری‌های جذاب برای اینستاگرام، ارائه گزارشهای ماهانه به منظور پیشرفت پروژه

مقالات روابط عمومی

پرسونال برندینگ مدیر روابط عمومی

برندسازی شخصی مدیر روابط‌ عمومی

«پرسونال برندینگ (Personal Branding) با برندسازی شخصی» به عنوان یکی از زیرشاخه‌های برندینگ می‌تواند نقش مهمی را در حرفه‌ای‌‍سازی روابط‌عمومی‌ها ایفا نماید. هرچند روابط‌عمومی، شیوه‌ای فوق‌العاده برای ایجاد اعتبار هر…
بیش تر بخوانید
دیجیتال-مارکتینگ-و-روابط-عمومی

دیجیتال مارکتینگ در روابط‌ عمومی

با پیشرفت تکنولوژی و گسترش شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌های دیجیتال، روابط‌عمومی‌ها نیز در جهت اطلاع‌رسانی و اقنا مخاطب نیاز به حضور در این کارزار جدید تبلیغاتی دارند. در این راستا…
بیش تر بخوانید

شکی نیست که تا به این لحظه، زحمت زیادی برای کسب و کار خود کشیده‌اید. تا به اینجا داستانی پر فراز و نشیب توسط شما روایت شده است. داستانی که امروز شما را به اینجا کشانده… اکنون زمان آن رسیده که این داستان در دنیای دیجیتال هم شنیده شود. دیگر دوران بازاریابی دیجیتال آغاز شده است.

وبلاگ دیجیتال مارکتینگ

ما – آژانس تبلیغاتی زوم، هر آنچه برای ارتباط موثر با کاربران دیجیتال لازم است را در اختیار شما قرار خواهیم داد. ما کمک می‌کنیم تا شما با صرف کمترین وقت و هزینه به مشتری‌های واقعی خود در دنیای اینترنت دست پیدا کنید. ما همراه شما خواهیم بود تا داستان خود را به بهترین شکل برای این مشتری‌ها بازگو نمایید. ما یک آژانس متخصص در بازاریابی دیجیتال هستیم.

.

دیجیتال مارکتینگ

Digital Marketing

به مجموعه فعالیت‌ها و ابزارهایی گفته می‌شود؛ که با هدف بازاریابی محصولات و خدمات در بستر وب، مورد استفاده قرار می‌گیرد. دیجیتال مارکتینگ را می‌توان زیرمجموعه مارکتینگ یا بازاریابی دانست؛ که طی سال‌های اخیر، با گسترش فضای آنلاین و کاربرد و ضریب نفوذ آن، به تدریج به دانشی مستقل و تخصصی تبدیل شده است.

از مهم‌ترین شاخه‌ها و ابزارهای دیجیتال مارکتینگ می‌توان به تبلیغات در گوگل، سئو، طراحی وبسایت، تولید و بازاریابی محتوا، بازاریابی درون‌گرا، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، ایمیل مارکتینگ و ویدئو مارکتینگ اشاره کرد.

طراحی سایت
سئو و بهینه سازی سایت
تولید محتوا
بازاریابی درونگرا
بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی
ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدیویی
تبلیغات در گوگل
ایمیل مارکتینگ
طراحی سایت

بدون داشتن یک وب‌سایت اختصاصی برای ارائه کالا و خدمات در دنیای وب، بخش کثیری از مشتریان بالقوه را از دست می‌دهید.

در دنیای امروز داشتن سایت به تنهایی کافی نیست؛ بلکه سایتی مناسب است که شما را به اهدافی که دنبال می‌کنید برساند. یک سایت خوب و مدرن باید از نظر سئو، گرافیک، تجربه کاربری، سادگی، معماری اطلاعات، نرخ تبدیل، مقیاس پذیری، امنیت، سرعت و… مناسب باشد.

ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسبت سایت‌های آماه برايتان پر هزينه باشد اما يک سايت اختصاصي نمايانگر منزلت و وجهه کاري شما می‌باشد و تاثیر مستقیمی در درآمدزائی شما خواهد داشت. لذا طراحی سایت را میتوان با دید یک سرمایه گذاری نگاه کرد تا هزینه. طراحی و ساخت یک وب سایت حرفه ای فراتر از مراحل برنامه نویسی و طراحی می‌باشد. در یک سایت حرفه ای، تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو به مجموعه فعالیت‌هایی گفته می‌شود که جایگاه شما را در نتایج جستجوی موتورهای جستجو علی الخصوص گوگل، بهبود داده و موجب افزایش بازدید وب‌سایت شما می‌شود.

گرافیک جذاب و پشتیبانی مناسب سایت، سرعت بالای لود شدن سایت و رفع خطاهای سایت از مواردی است که در سئو سایت اهمیت زیادی دارد.

سایت شما هر چقدر هم که حرفه‌ای طراحی شده باشد، در صورتی که از کلمات کلیدی به صورت موثر استفاده نشده باشد و در صدر نتایج جستجو گوگل نباشد، تاثیری در پیشرفت کسب و کار شما نخواهد داشت. به همین دلیل، بهتر است هم‌زمان با خدمات SEO، رتبه سایت خود را در گوگل بالا ببرید.

تولید محتوا

بازاریابی محتوا به معنای توسعه برند و افزایش فروش محصول و خدمت، از طریق تولید محتوا به روش‌های گوناگون است.

تولید کننده محتوا باید با تکیه بر خواست و نیاز مخاطب به تولید محتوای اثرگذار برای وب سایت و شبکه‌های اجتماعی بپردازد و تلاش کند ضمن ارائه محتوای ارزشمند و بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو در راستای اهداف استراتژی بازاریابی شرکت حرکت کند. به این ترتیب هزینه تولید محتوا در واقع یک سرمایه گذاری است و با تولید محتوای مناسب یک سازمان در درازمدت گام‌های موثری در مسیر دستیابی به موفقیت طی می‌کند.

تولید محتوا با ارائه محتوای ارزشمند، مخاطب را به مشاهده صفحات مختلف یک سایت و صرف زمان بیشتر در وب‌سایت تشویق می‌کند. هرچه مخاطب مدت زمان بیشتری در وب‌سایت شما توقف کند و صفحات بیشتری را بازدید کند رتبه سایت ارتقا می‌یابد. مزیت دیگر تولید محتوای ارزشمند، افزایش اعتبار برند و ارائه تصویر بهتری از خدمات و محصولات شما در فضای وب است.

بازاریابی درونگرا

بازاریابی درونگرا یعنی تولید محتوا و ارتباط با مخاطب به شکلی که مخاطب احساس کند، اوست که به سمت کسب و کار شما آمده است.

اگر مجموعه‌ی فعالیت‌های شما به شکلی باشد که نخستین بار مشتری احساس کند که به سراغ شما آمده و شما به سمت او نرفته باشید، بازاریابی شما از جنس درونگرا یا جاذبه ای است.

به عنوان مثال، مخاطب شما توسط گوگل یا سایر موتورهای جستجو به دنبال یک وب‌سایت می‌گردد و به سایت شما می‌رسد. بنابراین، معتقد است که خودش به سایت شما جذب شده، نه اینکه شما با ارسال پیام او را وادار به بازدید از سایت خود کرده باشید.

بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

حضور دائمی میلیون‌ها کاربر فعال در شبکه‌های اجتماعی، فرصتی استثنایی برای دیجیتال مارکتینگ در این فضا فراهم می‌کند.

بازاریابی شبکه های اجتماعی، یکی از روش‌های دیجیتال مارکتینگ محسوب می‌شود. در صورت بازاریابی مناسب در این شبکه‌ها، می‌توانید حجم زیادی از مخاطبان را جذب کرده و به کسب‌وکار خود رونق ببخشید. با توجه به فعالیت بخش زیادی از جامعه در پلتفرم‌های اجتماعی مانند تلگرام، اینستاگرام، توئیتر و … حضور و بازاریابی در شبکه های اجتماعی، تقریباً برای هر کسب‌وکاری مفید واقع خواهد شد؛

از جمله موارد بازاریابی شبکه‌های اجتماعی می توان این موارد را نام برد : عضویت در شبکه‌های اجتماعی، مشخص کردن مشتری ایده آل، مشخص کردن موقعیت در شبکه اجتماعی، ایجاد و تنظیم محتوای درگیر کننده، تعیین شاخص‌های کلیدی موفقیت (KPI)، سرمایه‌گذاری روی ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی، دنبال کردن، آنالیز، بهینه‌سازی

روش‌های اجرای بازاریابی در هر رسانه اجتماعی : بازاریابی تلگرام: تبلیغات در کانال‌های پرمخاطب، تبلیغات در کانال‌های معرفی، تبادل لینک؛ تبلیغات در وب‌سایت، ایمیل مارکتینگ، تبلیغات در صفحات اجتماعی دیگر، بازاریابی در اینستاگرام، اسپانسرینگ اینستاگرام یا Sponsored Ads و …

ویدئو مارکتینگ یا بازاریابی ویدیویی

استفاده از محتوای ویدئویی برای ارتقاء برند، محصول یا خدمت، ویدیو مارکتینگ نامیده می‌شود. این شیوه با افزایش سرعت اینترنت، روز به روز در حال گسترش است.

برای اجرای بازاریابی ویدیویی، گام اول آموزش ساخت فیلم یا استفاده از شرکت‌های تولید کننده فیلم تبلیغاتی است.

گام دوم استفاده از سرویس‌های اشتراک فیلم مانند آپارات و یوتیوب و انتشار ویدیوهای تولید شده به صورت هدفمند می‌باشد.

تبلیغات در گوگل

در کمترین زمان ممکن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید؛ و به انتخاب اول مشتریان و بازار هدف خود تبدیل شوید.

به زبان ساده، شما به گوگل پول می‌دهید تا وقتی کاربری در مورد کلمه خاصی جستجو کرد، سایت شما را در صفحه اول و یا حتی لینک اول نشان دهد. به ازای هر کلیک که روی تبلیغات شما می‌شود گوگل مبلغی دریافت می‌کند که شما از قبل، هزینه هر کلیک را پرداخت کرده اید.

دقت داشته باشید که گوگل بابت نشان دادن تبلیغات در رده اول از شما پول نمی‌گیرد. اما اگر بر روی تبلیغ شما، کسی کلیک کند و وارد سایت شما شود، هزینه از پولی که پرداخت کرده اید، کسر می شود. در واقع تا زمانی که بر روی تبلیغ شما، کسی کلیک نکند، هیچ پولی ازحساب شما کسر نمی شود و شما جایگاه صفحه اول را دارید.

ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ به معنای استفاده از ایمیل برای ارتباط با مخاطبان سایت و حفظ ارتباط با آنها و همچنین جذب مخاطبان جدید است.

ایمیل مارکتینگ شکلی از بازاریابی مستقیم یا direct marketing است و ابزاری ضروری برای بازاریابی در کسب و کار به شمار می‌رود. به زبان ساده ایمیل مارکتینگ ارسال ایمیل به گروهی از افراد برای معرفی یا ترویج خدمت یا محصول است. اما تعریف بهتر برای ایمیل مارکتینگ را می‌توان ایجاد ارتباط بیشتر و عمیق‌تر با مشتریان و لیدها با ارسال ایمیل دانست.

ارسال ایمیل معمولاً با اهداف زیر انجام می‌شود:
ارتباط بیشتر با مشتریان قبلی برای افزایش وفاداری آن‌ها به برند و ترغیب آنها به خرید مجدد
• ارسال ایمیل معرفی محصول و کسب و کار برای یافتن مشتریان جدید
• در ایمیل مارکتینگ می‌توان در داخل ایمیل، تبلیغاتی از کسب‌وکارهای دیگر نیز قرار داد. اضافه کردن تبلیغات توسط شما نیز در ایمیل ارسالی کسب‌وکاری دیگر به مشتریانش می‌تواند تأثیر بسزایی در آگاهی از برند و معرفی محصول شما داشته باشد.

مورد اعتماد برندهای معتبر

فهرست